Overzicht


Hieronder vinden jullie het volledige overzicht van ale trainingsschemas, waarbij je kan filteren op een specifieke ploeg.
Het trainingsschema voor de keepers vind je hier.

Zondag :

Team Tijd Trainer(s) Info
FC.Beigem U5 11.00 - 12.00
  • Humbeek
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
FC.Beigem PROV. U10 A 17.15 - 18.30 Roger Rinckhout
  • Synthetisch-T3b
  • B-3
  • -
FC.Beigem GEW. U10 B 17.30 - 18.30 Robin Vranckx, Zito Fieremans
  • B-T2a
  • B-5
  • -
FC.Beigem PROV. U8 A 17.30 - 18.30 Katrien Trekels
  • Synthetisch-T3a
  • B-1
  • -
FC.Beigem GEW. U13 B 18.30 - 19.45 Roel Taelemans
  • Synthetisch-T3b
  • -
FC.Beigem GEW. U11 B 18.30 - 20.00 Arie Van Lint
  • B-T2A
  • B-6
  • -
FC.Beigem PROV. U11 A 18.30 - 20.00 Nicolas Van Nuffel, Bryan Van De Gucht
  • Synthetisch-T3a
  • B-4
  • -
FC.Beigem Grimbergse keeperschool bovenbouw 19.00 - 20.15 Hans Vekemans, Jolien Casteels, Warre Hovelynck, Jorn Luypaert
  • Synthetisch-T3b
  • B-8
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
FC.Beigem GEW. U12 B 18.00 - 19.30 Ben Louis
  • B-T2B
  • B-3
  • -
FC.Beigem PROV. U12 A 18.00 - 19.30 Monique Turcksin
  • B-T2A
  • B-1
  • -
FC.Beigem PROV. U13 A 18.00 - 19.30 Matthias Bomans
  • Synthetisch-T3a
  • B-5
  • -
FC.Beigem 19.45 - 21.15 Dieter De Catte, Robin Vranckx
  • Synthetisch-T3
  • -
FC.Beigem 1 B 19.45 - 21.15 Kenny Bogaerts
  • B-T2A
  • -
FC.Beigem PROV. U21 19.45 - 21.15 Mathias Nees
  • B-T2B
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
FC.Beigem U6 17.15 - 18.15
  • Humbeek
  • -
FC.Beigem PROV. U9 A 17.30 - 19.00 Tim Linsen
  • Synthetisch-T3a
  • B-1
  • -
FC.Beigem PROV. U9 B 18.00 - 19.00 Elias De Loght
  • Synthetisch-T3b
  • B-3
  • -
FC.Beigem U7 A 18.00 - 19.00
  • Humbeek
  • -
FC.Beigem GEW. U15 B 18.00 - 19.30 Erik Bogman, Tom Van der Cruyssen
  • B-T2A
  • B-6
  • -
FC.Beigem GEW. U17 B 19.00 - 20.15 Tom Van der Cruyssen, Erik Bogman
  • B-T2B
  • B-8
  • -
FC.Beigem PROV. U15 A 19.30 - 21.00 Jean-Louis Dingondo
  • B-T2A
  • B-5
  • -
FC.Beigem PROV. U17 A 19.45 - 21.15 Soulaymane Bakkali
  • Synthetisch-T3
  • B-7
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
FC.Beigem PROV. U8 A 17.30 - 18.30 Katrien Trekels
  • B-T2b
  • B-1
  • -
FC.Beigem PROV. U10 A 17.45 - 19.00 Roger Rinckhout
  • B-T2c
  • B-3
  • -
FC.Beigem GEW. U10 B 18.00 - 19.00 Robin Vranckx, Zito Fieremans
  • Synthetisch-T3b
  • B-5
  • -
FC.Beigem GEW. U11 B 18.00 - 19.15 Arie Van Lint
  • Synthetisch-T3a
  • B-7
  • -
FC.Beigem Grimbergse keeperschool middenbouw 18.30 - 19.45 Hans Vekemans, Jolien Casteels, Warre Hovelynck, Jorn Luypaert
  • B-T2d
  • B-2
  • -
FC.Beigem PROV. U11 A 18.30 - 19.45 Nicolas Van Nuffel, Bryan Van De Gucht
  • B-T2a
  • B-4
  • -
FC.Beigem 19.45 - 21.15 Dieter De Catte, Robin Vranckx
  • Synthetisch-T3
  • -
FC.Beigem 1 B 19.45 - 21.15 Kenny Bogaerts
  • B-T2A
  • -
FC.Beigem PROV. U21 19.45 - 21.15 Mathias Nees
  • B-T2B
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
FC.Beigem PROV. U9 A 17.30 - 18.30 Tim Linsen
  • B-T2a
  • B-1
  • -
FC.Beigem PROV. U9 B 17.30 - 18.30 Elias De Loght
  • B-T2b
  • B-8
  • -
FC.Beigem GEW. U12 B 17.30 - 18.45 Ben Louis
  • Synthetisch-T3a
  • B-7
  • -
FC.Beigem PROV. U12 A 17.30 - 18.45 Monique Turcksin
  • Synthetisch-T3b
  • B-5
  • -
FC.Beigem U6 18.00 - 19.00
  • Humbeek
  • (vrijblijvend)
FC.Beigem U7 A 18.00 - 19.00
  • Humbeek
  • -
FC.Beigem GEW. U13 B 18.30 - 19.45 Roel Taelemans
  • B-T2d
  • B-7
  • -
FC.Beigem PROV. U13 A 18.30 - 19.45 Matthias Bomans
  • B-T2c
  • B-2
  • -
FC.Beigem PROV. U17 A 18.30 - 19.45 Soulaymane Bakkali
  • B-T2A
  • B-4
  • -
FC.Beigem GEW. U15 B 18.45 - 20.00 Erik Bogman, Tom Van der Cruyssen
  • Synthetisch-T3
  • B-3
  • -
FC.Beigem GEW. U17 B 19.45 - 21.00 Tom Van der Cruyssen, Erik Bogman
  • B-T2B
  • B-5
  • -
FC.Beigem PROV. U15 A 20.00 - 21.15 Jean-Louis Dingondo
  • Synthetisch-T3
  • B-7
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!